Regulamin

1.Uczestnicząc w dyskusji na moim blogu ,jak i w komentarzach na fan page oraz grupie wyrażasz zgodę na przestrzeganie tego regulaminu.

2.Zabraniam i nie toleruję używania wulgaryzmów w komentarzach, ataków personalnych, trollowania szeroko pojętego,spamu etc.Sam przeklinam bardzo często ale publicznie potrafię się wypowiadać kulturalnie-więc jeśli ja mogę , Ty też potrafisz.

3.Strona jest moderowana,jak i fan page oraz grupa-komentarze które uznam za niestosowne nie będą publikowane.Osoby prowokujące do kłótni notorycznie będą blokowane.
”Jeśli chcesz się ze mną nie zgadzać,idz się nie zgadzać gdzie indziej” . Serio. Krytyka dozwolona owszem.Jednakowoż reprezentuję pewną linię światopoglądową i jeśli zamierzasz przekonywać mnie do swoich ”jedynych i słusznych racji” , daruj sobie.Do niczego to nie doprowadzi.I obojętnie kim jesteś,czy masz własne ogólnopolskie forum akwarystyczne i 100 lat doświadczenia w akwarystyce,wszyscy tutaj traktowani są jednakowo,a ja zawsze będę po stronie zwykłych ludzi.Szanuj swój czas, nerwy i zdrowie, jak ja szanuję Twój usuwając Cię ze strony 🙂

4.Wszystkie publikowane tutaj teksty są moją własnośćią intelektualną ( heh) i publikowanie ich bez podania zródła jest zabronione.Przez zródło rozumiem podanie linku do bloga, lub strony na facebooku i dopisku-Artykuł udostępniony dzięki uprzejmości Akwarystyka Tradycyjna, wtedy i tylko wtedy możesz publikować moje teksty na innych stronach i forach, na własną odpowiedzialność biorąc na siebie ryzyko zbanowania na tychże forach za głoszenie herezji.

5.Niedopuszczalne są groźby karalne pod adresem moim bądź moich komentatorów. O takim fakcie będą informowane stosowne władze, tj. policja i prokuratura.

6.Nieznajomość regulaminu nie zwalnia uczestnika z odpowiedzialnośći za jego przestrzeganie,oraz może on w każdej chwili ulec zmianie.

7. Zabraniam reklamowania innych stron i forów,związanych lub nie z akwarystyką.Wyjątkiem są zaprzyjaznione strony, sklepy i fora.

13495010_1128249967214256_5963338379470762854_n

Jedna myśl w temacie “Regulamin

  1. Adam.L pisze:

    Witam jestem dzisiaj pierwszy raz na twojej stronie, długo czytałem twoje teksty które mi się bardzo podobały. Naprawdę jesteś mądrym człowiekiem, z przyjemnością stwierdzam,że takich ludzi w internecie warto posłuchać.
    Serdecznie pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów w prowadzeniu stronki.. Adam.

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s