O co chodzi?

Tym razem o to,tak. Mianowicie o Twoje pieniądze drogi czytelniku. Nie,nie o to żebyś mi je wpłacił na konto. O to by zostały one u Ciebie bezpiecznie w portfelu , a Ty kupił\a sobie jakiś ciuszek czy co tam chcesz. Na tej stronie zajmuję się odkłamywaniem mitów nowoczesnej akwarystyki,wskrzeszam stare tradycje,uczę myślenia i otwieram umysły. Oraz pokazuje proste tricki , udzielam wskazówek jak tanio i z głową urządzić biotopowe naturalne akwarium albo i low tech tak zwane. Roboczo nazywam to naturalną środowiskową akwarystyką niskobudżetową.

Nie jest to jedna ze dziesiątek stron o akwarystyce,jakie napotykasz w internecie. Nie podaję po raz tysięczny tego,co zostało zamieszczone już w sieci, tj opisy ryb,wygląd miejsca występowania itd. Skoro jest już to gdzieś opisane,nie widzę potrzeby by to powielać. Prezentuję tutaj WŁASNY światopogląd na pewne sprawy związane z akwarystyką, z którym nie musisz się zgadzać. Więc jeśli drogi czytelniku coś tutaj Ciebie drażni, wpienia, irytuje – opuść w spokoju to nieprzyjazne miejsce, a oboje będziemy szczęśliwsi i zdrowsi. Dyskusja jako wymiana argumentów i przedstawienie swojego zdania, zawsze mile widziana. Wpisy mogą być okraszone dość absurdalnym poczuciem humoru. Autor nie jest jakimś guru akwarystycznym i za takiego się nie uważa. Życzy sobie też, by nie postrzegać go w ten sposób. Strona może zawierać błędy oraz opisy ”praktyk niedozwolonych”, co nie znaczy , że autor nie będzie w swoich akwariach tych praktyk powielał, ku rozpaczy ”poprawnych akwarystycznie” przewodników w wierze.

Po co jest ta strona?

Po to, by sprowadzać Was na złą ścieżkę albo,,,po to bu nieść światu dobrą nowinę a braciom i siostrom tradycyjnym przekazywać światło prawdy objawionej….dobra już się zamykam.

kukuku

 

5 myśli w temacie “O co chodzi?

  1. Gaber pisze:

    Prawy człowiek założył ten blog akwarystyczny. Jest jeszcze inny blog rowerowy prowadzony przez równie prawego człowieka jakich niewielu. Miło się czyta i wiele nauczy 🙂

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s